Szanowni Pietruszkomaniacy,
🎁🎄Paczka pod choinkę wystartowała!🎄🎁, a my na zaproszenie Fundacja z rąk do rąk pomagamy Mikołajowi 😉.
Akcja „Paczka pod choinkę” to przedsięwzięcie organizowane wspólnie przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia oraz Fundację z Rąk do Rąk. Wsparcie kierowane jest do dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, które marzą o odwiedzinach od Mikołaja w czasie świąt. W tym roku zaplanowano objęcie pomocą dzieci z ponad 30 placówek z Krakowa i okolic, oferując im różne atrakcyjne prezenty, takie jak kosmetyki, zabawki, laptopy, tablety, puzzle, modele do sklejania, słodycze, książki, artykuły plastyczne, gry i wiele innych. Wszystko to, co może sprawić radość dzieciom.
Dla tych, którzy nie mają czasu na zakup prezentu osobiście, uruchomiono zrzutkę, gdzie można włączyć się do akcji przekazując dowolną kwotę. Link do zrzutki znajdziecie w komentarzu. 💸
Zbiórka darów trwa od dziś do 13 grudnia 2023 r. U nas dary możecie zostawić na stoliku oznaczonym plakatem zbiórki – pomiędzy stoiskami Kozie Frykasy i GAWOR Produkcja Wędlin Jakość i Tradycja (wewnątrz – tam gdzie „lodówkowcy”).
🌟 Wszystkie informacje, listę zbieranych przedmiotów oraz innych punktów zbiórki znajdziecie w aktualizowanym na bieżąco  dokumencie:
Już dziś dziękujemy za Wasze zaangażowanie!