top-lato

Ludzie

Artur Kinasz, prezes zarządu

Prezes zarządu. Mózg targu i jego najwierniejszy klient. Zapalony genealog i ekolog. Doktor nauk humanistycznych in spe (przypuszczamy, że gdyby nie targ, praca byłaby już najpewniej dawno obroniona).

Alicja Kowalik, wiceprezes zarządu

Wiceprezes zarządu. Główny finansista targu. Osoba solidna i skrupulatna. Załatwia prawie całą czarną robotę czyli dokumenty, rozliczenia, zakupy i wszystko to, czego nikt inny nie chce robić.

Karolina Jarmołowska, członek zarządu

Członek zarządu. Zwolenniczka zdrowego żywienia i zapalona działkowiczka. W życiu pozatargowym tłumaczka symultaniczna, wykładowczyni akademicka (doktorat zawdzięcza tylko temu, że zdążyła się obronić jeszcze przed targiem).

Justyna Kinasz, członek zarządu

Członek zarządu. Pomysłodawca idei Targu Pietruszkowego. Koordynator projektu „Targ Pietruszkowy GotuJEMY”. Sezonowość, lokalność, świeżość to jej sposób na życie, a co dzień doradza restauratorom i osobom które chcą rozwijać swoje pasje kulinarne. Jest autorką bloga GastroSukces.pl

Paweł Kubisztal, członek zarządu

Członek zarządu. Miłośnik Podgórza, inicjator działań na rzecz przeobrażania i unowocześniania tej dzielnicy, popularyzator jej historii i dziedzictwa. Zwolennik patriotyzmu lokalnego i realizowania idei małej ojczyzny.

O nas

Jesteśmy grupą miłośników lokalności, odpowiedzialności społecznej i zdrowego, naturalnego żywienia. Stworzyliśmy Fundację Targ Pietruszkowy, aby rozwijać idee i wartości, w które wierzymy i rozwijamy dzięki Targowi. Sercem zawsze związani z krakowskim Podgórzem.

Nasze wartości:

  • naturalność
  • lokalność
  • bezpośredniość