Szanowni Państwo,
w związku z dużą ilością zamówień jesteśmy zmuszeni do skrócenia czasu zamawiania. Paczkę pietruszkową można zamawiać do czwartku 19.03.2020 r. do godziny 13:00.

SZCZEGÓLNE ZASADY ZAMAWIANIA PACZKI PIETRUSZKOWEJ OBOWIĄZUJĄCE DO ODWOŁANIA:

 1. Paczkę Pietruszkową można zamówić wyłącznie przez stronę paczkapietruszkowa.pl
 2. Płatność za zamówione produkty możliwa jest tylko  za pośrednictwem serwisu firmy: PayPro SA/DialCom24 Sp. z o. o. (Przelewy24) . Nie ma możliwości płatności kartą płatniczą.
 3. Ceny towarów są cenami brutto tzn. zawierają należne podatki i są wyrażone w polskich złotych.
 4. Minimalna kwota zamówienia to 150 zł.
 5. Koszt dostawy na terenie Krakowa – 10 zł brutto.
 6. Do odwołania – nie ma możliwości odbioru osobistego.
 7. Osoby spoza Krakowa (z miejscowości graniczących) proszeni są o kontakt indywidualny na adres kamil@paczkapietruszkowa.pl w celu ustalenia możliwości dowozu.
 8. Zastrzegamy, że z przyczyn niezależnych może zdarzyć się, że nie wszystkie zamówione produkty zostaną do nas dostarczone – o braku dostępności poinformujemy w piątek, a zwrot za niedostępne towary dostaną Państwo bezpośrednio na konto bankowe.
 9. Zamawianie produktów będzie możliwe do czwartku do godziny 13:00.
 10. Dostawa produktów odbędzie się w sobotę od godziny 10:00 do godziny 20:00. Istnieje prawdopodobieństwo, że dowóz odbędzie się także w niedziele. W takim przypadku zostaną Państwo o tym telefonicznie poinformowani tak szybko, jak będzie to możliwe.
 11. Dostawa będzie odbywała się pod drzwi i w sposób bezkontaktowy.
 12. Realizujemy zamówienia produktów znajdujących się w ofercie – nie ma możliwości dokładania szczególnych zamówień indywidualnie zamawianych u wystawców.