Jak pewnie niektórzy pamiętają na początku (w sumie jeszcze do niedawna) targ organizowany był przez stowarzyszenie PODGORZE.PL. W przyszły weekend odbywa się jedna z największych imprez organizowanych przez naszego Fundatora.

XV Podgórskie Dni Otwartych Drzwi odbywają się, jak zawsze, w ostatni weekend września. Piątkową inaugurację poświęcona będzie kolejnemu zasłużonemu podgórzaninowi i już teraz można zdradzić, że będzie nim Wojciech Bednarski. Wspólnie z Zarządem Zieleni Miejskiej, Radą Dzielnicy XIII oraz Domem Kultury Podgórze z okazji 120 rocznicy otwarcia „Parku w Podgórzu”, zapraszamy – oczywiście  do Parku Bednarskiego. Rozpoczęcie w piątek, 23 września o godz. 17.30.

W sobotę zostaną otwarte dla zwiedzających drzwi,  do ponad trzydziestu obiektów – na co dzień niedostępnych. W niedzielę zapraszamy na rekordową ilość, bo aż dziewiętnaście spacerów, w tym jeden rowerowy!

17 września na stronie www.podgorze.pl opublikowany zostanie pełny program imprezy. Program ukaże się także w formie czterostronicowej wkładki w Dzienniku Polskim. I właśnie ta wkładka będzie jutro dostępna u nas na targu. W sali na wprost wejścia będzie można jutro porozmawiać o Podgórzu i zapoznać się z planem Podgórskich Dni Otwartych Drzwi.

Wejściówki na wybrane wydarzenia będzie można odbierać w Łąka Cafe, która znajduje się w Kinoteatrze Wrzos przy ul. Zamoyskiego 50. Wejściówki będą potrzebne tylko w kilka miejsc z dokładnie pięćdziesięciu wydarzeń, jakie zostały przygotowane na ostatni weekend września.

Wejściówki będzie można odebrać w następujących godzinach: sobota i niedziela (17-18.09) – w godz. 12.00-20.00 oraz w dniach wtorek – piątek (19–23.09), w godz. 10.00–20.00

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Zapraszamy!

 

Zapraszamy

Kupuj lokalnie. Zdrowo-smacznie-lokalnie.