Monika Nurek

2025/03/09

Wspaniała inicjatywa! Dużo dobrego jedzenia, szeroki asortyment. W okresie ciepłych miesięcy fajne miejsce żeby wypić kawę i coś przekąsić w starym Podgórzu. Super sprawa, że pojawiły się znowu stoliki z krzesłami.

Najnowsze wydarzenia

Aktualności

Funkcjonowanie 6.06.2026 r.

⚠️ W sobotę 6 czerwca Targ Pietruszkowy na Grzegórzkach będzie ZAMKNIĘTY! Podgórze...